Vějíře na facebooku

Vějíře


Naše firma je dovozcem a výhradním zastoupením výrobce vějířů v České republice. Toto postavení nám dává jistotu, že zákazníkovi budeme schopni nabídnout vějíře za tu nejlepší cenu a v nejlepší kvalitě . Na českém trhu existuje řada různě důvěryhodných firem, které nabízejí vějíře. Většina z nich jsou seriozní firmy, ale v mnoha případech se jedná jen o překupníky, kteří jen dále prodávají předražené a často nepříliš kvalitní výrobky.

Vějíře v minulosti

První “ochlazovací” pomůcka byla na světě, když rozehřátý člověk zjistil, jak osvěžující je vánek způsobený např. pohybujícím se palmovým nebo lotosovým listem. “Výkon” toto historicky prvního zařízení znásobili vládnoucí a zámožné osoby ranné Asýrie a Egypta, které zaměstnávaly celé malé armády otroků a sluhů, které jim ohromnými listy působili příjemný vánek. Ruční vějíře, tak, jak je známe dnes, Vějířese objevily na začátku našeho letopočtu. Do 6. stol. n. l. se datují japonské vějíře akomeogi, asi o století později se objevily populární čínské “tančící” vějíře s 10 lištami a silným papírem, na kterém jsou zobrazeny rodové znaky. V Indii veliké vějíře z pavích per symbolizovaly věčnou bdělost panovníka.

Vějíře dnes

Vějíře už nejsou výsadou pouze zemí Blízkého východu a Španělska, ale je možno je vídět i u nás. Vějíře je možno vidět na plesech, divadelních představeních. Vějíře je možno také potisknout logem Vaší firmy a tudíž se dají použít jako velmi netradiční reklamní předmět.

Pokud si vyberete vějíře z naší nabídky a se standartním potiskem, počítejte s dobou dodání asi 3 týdny. Pokud byste si vymysleli vějíře s vlastním potiskem, tak tato možnost také existuje, ale je nutno počítat s dobou výroby cca 3 týdny a 14 dní na dopravu. Vše záleží samozřejmě na situaci, snažíme se našim zákazníků vycházet maximálně vstříct.

Snažíme se Vám nabídnout nejen zajímavé a krásné zboží, ale chceme Vám nabídnou i kvalitní a spolehlivé služby spojené s nákupem v našem obchůdku. Nejdůležitější pro nás, je Vaše spokojenost.

Prohlédněte si náš katalog:

Zde si můžete prohlédnout ukázky vějíře, který jsme už vyrobili:

Katalog vějířů 1.část
Katalog vějířů 2.část
Katalog vějířů 3.část

Prohlédněte si ukázku jednotlivých typů vějířů:

Hledáte další inspiraci pro Vaše vějíře? Prohlédněte si naše stránky k jednotlivým typům vějířů:

Vějíře

Papírové vějíře

Vějíře pro reklamu

Reklamní vějíře


Vějíře velkoobchod

Svatební vějíře